Chci individuální konzultaci

Máte projekt nebo nápad a chcete jej prodávat automatizovaně on-line? Individuální konzultace je pro ty, kteří chtějí diskrétně a samostatně se zárukou mlčenlivosti probrat konkrétní projekt.

Během 2 – 3 hodinového on-line nebo osobního setkání projdeme podrobně váš projekt. Náš odborník Vám doporučí vhodné postupy a prodejní kanály pro váš konkrétní produkt nebo službu. Připravíme s vámi seznam veškerých potřebných kroků, vytovoříme plán realizace a nastavíme obchodní model. definujeme jednotlivé vstupy, konverzní části prodejního trychtýře a pomůžeme nastavit vaši konkrétní strategii.

Individuální 3 hodinovou konzultací s naším týmem v ceně 9075 Kč včetně DPH získáte zadání/postup k realizaci dobrého webu a prodejního trychtýře k vašemu produktu.

Konzultace se sestává ze dvou částí. Nejprve se potkáte s byznys koučkou Lucií Galle, se kterou postavíte pevné základy vaší podnikatelské strategie v online prostředí a následně se potkáte s Honzou Vorlem a Petrem Slavíkem, kde se již bude konkrétně bavit na téma vašeho prodejního funnelu.

Z konzultací si odnesete jasný přehled, co a jak je potřeba udělat, budete mít představu o tom, co přímo ve vašem podnikání bude tvorba prodejního funnelu obnášet a jaké budou jeho náklady a přínosy.

Pozor, zvýhodněná cena 7500,- Kč + DPH platí pouze do neděle 25. dubna 2021!

Pro rezervaci termínu klikněte na tlačítko „Chci objednat individuální konzultaci“

Objednat individuální konzultaci